0

سبد خرید شما خالی است

×

بهترین مکمل بنزین

بهترین مکمل بنزین
امتیاز بدهید

۱۱ نکته در مورد بهترین مکمل بنزین

بهترین مکمل بنزین کدام است ؟چطور بهترین مکمل بنزین را تشخیص دهیم ؟بهترین مکمل بنزین چه ویژگی هایی دارد ؟بهترین مکمل بنزین برای خودروهای پژو پراید سمند تیبا و غیره کدام است؟ در هنگام انتخاب بهترین مکمل بنزین به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

بهترین مکمل بنزین

در این نوشتار ۱۱ نکته در مورد بهترین مکمل بنزین گفته می شود که حتما برایتان کاربردی و مفید است و البته شاید شما نکات دیگری را در ذهن داشته باشید که حتما آن  را با ما در میان بگذارید:

 1.  اگر برای بهبود کارایی موتور خودرو قصد خرید مکمل بنزین را داریم باید بدانیم که مکمل بنزین مایعی است که به باک خودرو اضافه می شود و بهتر است وقتی که باک  خودرو خالی است مکمل را داخل آن بریزیم و سپس به بنزین اقدام کنیم تا مکمل بنزین کارایی بهتری داشته باشد و بتواند به خوبی با سوخت حل شود
 2. بهترین مکمل بنزین مکملی است که چند منظوره باشد مکمل های بنزین به چند دسته اصلی تقسیم می شوند از جمله پاک کننده ها روان کننده ها تقویت کننده های اکتان( اکتان بوسترها) و تثبیت کننده ها .بهترین مکمل بنزین برای انواع خودرو آن است که چند منظوره باشد یعنی چند تا از این ویژگی را با هم داشته باشد
 3.  در هنگام استفاده از بهترین مکمل بنزین یا هر مکمل دیگری باید مواظب باشیم که مکمل روی زمین نریزد چون برای سلامتی انسان و مخصوصا کودکان و زنان باردار مضر است و اگر مکمل بنزین با چشم تماس پیدا کرد حتما آن را بشویید
 4. در هنگام استفاده از هر یک مکمل بنزینی باید دقت کنیم که اندازه درست استفاده کنیم استفاده کمتر یا بیشتر به موتور خودرو آسیب می رساند و در فواصل منظم از مکمل بنزین استفاده کنیم تا موتور خودرو بهترین کارایی خود را داشته باشد اگر خیلی دیر به دیر از مکمل بنزین استفاده کنیم دیگر کارایی کامل خود را نخواهد داشت و استفاده ی بیش از حد هم از مکمل بنزین مشکلاتی را به همراه دارد پس اندازه نگه دار که اندازه نکوست
 5.  بهترین  مکمل بنزین آن است که مناسب خودروی شما و موتور آن باشد و با آن سازگار باشد مکمل های سوخت یا برای خودروهای دیزلی ساخته شده‌اند یا بنزینی هر چند بعضی از مکمل ها برای هر دو دسته از موتورها کارایی دارد اما بهتر است از مکملی استفاده کنید که متناسب با خودروی شما باشد تا بهترین نتیجه و بهترین کارایی را داشته باشد مکمل بنزین یونامکس با داشتن همه ویژگی های ذکر شده بهترین انتخاب برای انواع خودرو های داخلی و خارجی است.
 6. بهترین مکمل بنزین آن است که همیشه و همه جا در دسترس باشد و قیمت مناسبی داشته باشد نه  اینکه به بعد از یکی دو بار استفاده وقتی برای خرید مراجعه می کنیم دیگر در بازار موجود نباشد یا قیمت آن چند برابر شده باشد قیمت مکمل بنزین یونامکس چون یک محصول ایرانی است بسیار مناسب است و کیفیت بالایی دارد و همیشه و همه جا در دسترس شما است و بهترین نوع مکمل بنزین ایرانی است
 7.  بهترین مکمل بنزین با توجه به کیفیت نامناسب بنزین و عدد اکتان پایین آن مکمل هایی هستند که کیفیت بد بنزین را جبران کنند و عدد اکتان آن را بالا ببرند اکتان بوسترهای یونامکس دسته ای از مکمل های بنزینی هستند که عدد اکتان بنزین را بالا برد و باعث می شوند که سوخت با کیفیت بهتری بسوزد و موتور بهتر و روان تر کار کند.
 8.  بهترین مکمل بنزین یک مکمل بنزین ایرانی است که همه ویژگی های ذکر شده را داراست و به دست متخصصان و جوانان و مهندسان داخلی به صورت حرفه ای طراحی و تولید شده است و شما با خرید آن علاوه بر مزایای اقتصادی که خود به دست می آورید و سلامت خودروتان را تنظیم می کنید یک خسته نباشید و خداقوت به آنها می گوید و برای ادامه کار مشوق آنها هستید یونامکس بهترین مکمل بنزین ایرانی در اختیار شماست تا عملکرد خودروتان را به بهترین حالت ممکن برساند.
 9.  بهترین مکمل بنزین آن است که تاییدیه EPA داشته باشد تاییدیه EPA از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست به صنایع ایمن و پاکی که خطر کمتری برای محیط زیست دارند داده میشود.
 10.  بهترین مکمل بنزین است که بوی تینر ندهد یعنی آن را بر پایه تینر نساخته باشند و نکته مهم در هنگام استفاده از مکمل بنزین خوب آن است که بوی حشره کش میدهد.
 11.  بهترین زمان برای استفاده از انژکتور شور ها که دسته ای از مکمل های بنزین هستند در زمان تعویض روغن است یعنی هر بار که روغن موتور را عوض میکنیم انژکتور شور را هم داخل باک آن بریزیم تا کارایی بهتر و کامل تری داشته باشد.

بهترین مکمل بنزین

امیدواریم که این نکته ها برای تان کاربردی و مفید بوده باشد چون استفاده صحیح از خودرو بسیار مهم است چراکه خودرو مخصوصاً در ایران فقط یک وسیله نیست گاهی  وسیله کار و معیشت و نان آوری میشود و از آن به عنوان شغل استفاده می شود یا حداقل وسیله ای برای رفتن به سرکار گاهی یک جور سرمایه و سرمایه‌ گذاری است و حتی افراد اگر توانایی مالی کافی نداشته باشند سعی می کنند با وام و قرض و قوله ماشینی را خریداری کنند یا خودرو شان را با خودروی مدل بالاتر و به روزتری عوض کنند چون این به‌ نظرشان یک جور سرمایه گذاری است.

گاهی خودرو نقش پس انداز را پیدا میکند و برای خرید های بزرگتر مثل خانه سپر بلا می شود و فروخته می شود تا کمبودهای مالی را جبران کند خیلی از خانواده های ایرانی چنین تجربه ای داشته اند.

گاهی خودرو  وسیله ای برای تفریح و رفتن به سفر است پس باید درست و به جا از آن استفاده کنیم و به نیازمندی های آن توجه کنیم تا خودرو هم سالم بمانند و درست و روان کار کند به بهترین عملکرد و کارایی خود برسد.

با مکمل بنزین یونامکس همیشه و همه جا بهترین خودتان باشید حتما شما هم نکاتی در مورد بهترین مکمل بنزین و استفاده از ان در ذهن دارید که خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید تا در تجربیات شما شریک شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader