ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

مکمل بنزین آلمانی

karooweb
01 مرداد 1401
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
مکمل بنزین آلمانی
3.5/5 - (13 امتیاز)

مکمل بنزین آلمانی: پیشرفت خودرو ها و افزایش قدرت آن ها ، باعث شده که خودرو ها نیاز به بنزین و سوخت با کیفیت بیشتر داشته باشند . در واقع بنزین بی کیفیت نمی تواند پاسخگوی نیاز و قدرت بالای موتور خودرو ها باشد . کیفیت پایین بنزین عملکرد خودرو را کاهش می دهد ،باعث تشکیل رسوبات در موتور خودرو می شود و آسیب های جدی در خودرو بوجود می آورد حتی با مراقبت بالا از خودروتان باز هم این مشکلات ایجاد میشود چون در هر صورت شما از این بنزین ها در خودرو خود استفاده میکنید. پس راه حل ، رفع این مشکل چیست؟ چطور می توان بنزین را به کیفیت مطلوب برای استفاده در خودروتان برسانید؟

مکمل های بنزین راه حل رفع این مشکلات می باشند یکی از مکمل های بنزینی که در داخل بازار ما بسیار به چشم می خورند مکمل بنزین آلمانی هستند در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع آن ها و اینکه آیا خرید آن ها بصرفه است بپردازیم اما قبل از پرداختن به توضیح مکمل بنزین آلمانی ، توضیحی مختصر درباره ی مکمل بنزین خواهیم داد.

مکمل بنزین چیست؟

با توجه به کیفیت پایین بنزین ، شرکت های مختلفی دست به ساخت افزودنی هایی با هدف بالا بردن کیفیت بنزین زده اند بطوریکه رقابت در ساخت مکمل بنزین روز به روز افزایش یافت و می توان گفت این افزایش رقابت بسیار به نفع افراد و خودرو ها می باشد ؛ زیرا فکر بردن و جلو زدن از دیگر مکمل ها باعث ساخت مکمل های باکیفیت خواهد شد .

مکمل بنزین ، یک نوع ماده است که بیشتر به شکل مایع بوده و در سوخت و بنزین با هدف بالا بردن کیفیت بنزین افزده می شود . مقدار تاثیر این مکمل ها بستگی به مقدار عدد اکتان مکمل بنزین دارد و در واقع همین موضوع است که می تواند باعث برتری هر کدام از مکمل های سوخت شود.

عدد اکتان در بنزین و مکمل بنزین نشان دهنده چیست؟

برای نشان دادن کیفیت و توانایی بنزین از عدد اکتان استفاده می شود . این عدد اکتان در بنزین هرچه بیشتر باشد یعنی توانایی و کیفیت بالاتری دارد . عدد اکتان در مکمل های بنزین نیز نشان دهنده ی مقدار کیفیت یا اکتانی است که بر کیفیت بنزین می افزاید. مقدار این اکتان در اکتان بوستر های متفاوت ، مختلف می باشد .

مزایای استفاده از مکمل بنزین چیست؟

 • وقتی کیفیت بنزین افزایش یابد بطور حتمی عوامل مثبت زیادی را بدنبال دارد و یکی از مهم ترین و اصلی ترین وظایف مکمل های اکتان بوستر بنزین  افزایش کیفیت بنزین می باشد .
 • وقتی بر کیفیت بنزین افزوده می شود گازهای آلاینده که از خودرو بیرون می آید نیز کاهش پیدا می کند و این باعث سالم ماندن محیط اطراف نیز می شود.
 • استفاده از اکتان بوستر باعث می شود که بنزین مقاومت بالایی داشته باشد و این عامل از احتراق زود هنگام جلوگیری کرده و در نتیجه ضربات ناک را هم از بین می برد .
 • بنزین های بی کیفیت و ناخالص با سرعت سوخته می شوند ولی بنزینی که دارای کیفیت مطلوب باشد دیرتر سوخته می شوند . پس مکمل اکتان بوستر باعث کاهش مصرف سوخت هم می شوند.

معرفی انواع مکمل بنزین آلمانی:

آلمان یکی از کشور هایی است که همیشه برند و محصولاتش مورد توجه افراد قرار می گیرد. انواع مکمل های بنزین آلمانی در داخل بازار بسیار دیده می شوند. چندین برند این مکمل ها بطور گسترده ای در داخل بازار می باشند و مورد استفاده افراد برای بالا بردن کیفیت بنزین قرار میگیرند ما در این قسمت انواع برند های مکمل بنزین آلمانی را معرفی خواهیم نمود و خصوصیات و مقدار اکتانی که توسط آن ها به اکتان بنزین افزوده می شود را بررسی خواهیم کرد.

مکمل بنزین GAT از انواع مکمل بنزین آلمانی :

GAT یکی از شرکت ها و برندهای معروف آلمانی می باشد که در ساخت مکمل های بنزین توانسته بسیار موفق عمل کند .مکمل اکتان بوستر این شرکت در داخل بازار بسیار دیده می شود و در داخل ایران دارای نمایندگی می باشد . مکمل بنزین GAT می تواند کیفیت بنزین را 8 واحد افزایش دهد و در حجم 300 میلی لیتر عرضه می شوند که این مقدار حجم می تواند 60 بنزین را ساپورت نماید .فرمولاسیون این مکمل بنزین آلمانی بروز و مناسب خودرو های بسیار پیشرفته می باشد.

مکمل بنزین آلمانی

مکمل بنزین ادینول از انواع مکمل بنزین آلمانی :

یکی از مکمل های بنزینی که از آلمان به داخل ایران وارد می شود ادینول می باشد این مکمل از شرکت ADDINOL آلمان که شرکتی مدرن و بسیار بزرگ می باشد عرضه می شود. مکمل بنزین ادینول آلمانی در داخل قالب هایی به حجم 300 میلی متر عرضه می شود که برای 60 تا 80 لیتر بنزین کافی است و می تواند مقدار 5 واحد به مقدار اکتان بنزین بیفزاید .

مکمل بنزین آلمانی

مکمل بنزین وورث از انواع مکمل بنزین آلمانی:

مکمل بنزین وورث از شرکت وورث آلمان در حجم 300 میلی لیتر عرضه می شود . این شرکت بیش از 50 سال سابقه کاری دارد . قوطی اکتان بوستر 300 میلی لیتری وورث می تواند 50 تا 60 لیتر بنزین را ساپورت کند و می تواند 3 تا 8 واحد کیفیت بنزین را بالا ببرد. برای تشخیص اکتان بوستر یا مکمل بنزین آلمانی وورث اصل می توانید یک لیزر که دارای اشعه ی ماوراء هستند را در زیر قوطی یا رویه بدنه بیندازید؛ با اینکار تعدادی عدد پنهان ، آشکار خواهد شد.

مکمل بنزین آلمانی

مقایسه مکمل بنزین یونامکس با مکمل بنزین آلمانی:

اکتان بوستر یونامکس از محصولات باکیفیت برند یونامکس می باشد که ساخت کشور ایران بوده و با بهترین و با کیفیت ترین مواد و ترکیبات زیر نظر مهندسین ساخته شده است . این محصول با توجه به فرمولاسیون جدیدش و در نظر گرفتن تمام نکات و استاندارد های جهانی برای ساخت آن، با خودروهای مدرن سازگاری فوق العاده ای داشته و توانسته با برند های خارجی در رقابت باشد . این محصول توانسته بدلیل کیفیت بالا به بسیاری از کشور های خارجی صادر شود. یک قوطی اکتان بوستر یونامکس برای 50 لیتر بنزین کافی است و می تواند کیفیت بنزین را 8 اکتان افزایش دهد.

چرا خرید مکمل بنزین یونامکس برای خودرو های داخل کشور بهتر از خرید مکمل بنزین آلمانی و دیگر برند های خارجی می باشد؟

درست است که کیفیت ، فرمولاسیون و مقدار اکتان افزوده در مکمل ها بسیار مهم است و این کیفیت و اکتان در برخی از برندهای مکمل بنزین آلمانی در حد یونامکس و در برخی  کمتر از آن می باشند. اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که بر عملکرد مکمل ها تاثیر میگذارند.

 • مکمل ها که در هر کشوری ساخته می شوند مطمئنا با خودرو ها داخل آن کشور امتحان و آزمایش می شوند پس با آن خودرو ها سازگاری بیشتری دارند و این یکی از دلایل برتری خرید اکتان بوستر یونامکس نسبت مکمل بنزین آلمانی ست.
 • شرایط جوی یکی از مسائل مهمی است که بر عوامل زیادی تاثیر گذار می باشد. این مسئله بر روی عملکرد و نتیجه حداکثری مکمل های اکتان بوستر می کاهد .
 • یکی دیگر از عواملی که برتری خرید مکمل بنزین یونامکس بر مکمل بنزین آلمانی  می باشد سازگاری با بنزین داخل ایران می باشد . در هر کشوری نوع بنزین متفاوت بوده و اکتان مختلفی را دارا می باشند . پس صد در صد مکمل های داخلی هر کشور با بنزین آن کشور سازگار تر می باشند.
 • همه ما می دانیم محصولات وارداتی بدلیل شرایط مختلف و نحوه واردات آن ها دارای قیمت های بیشتر ی می باشند . پس چه لزومی دارد برای محصولی که همان کارایی مکمل های داخلی را دارد و حتی با تاثیر عوامل بالا از عملکرد آن ها کاسته می شود هزینه ی بیشتری را صرف کنیم؟!

اکتان بوستر اصل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فواید مکمل بنزین

 مکمل بنزین این روزها دیگر کمتر کسی است که راجع به فواید مکمل بنزین نداند. با بنزین
karooweb
23 شهریور 1401
بهترین مکمل بنزین

بهترین مکمل بنزین

برای خرید مکمل بنزین کلیک کنید ۱۱ نکته در مورد بهترین مکمل بنزین بهترین مکمل بنزین کدام
karooweb
09 مرداد 1401

قرص مکمل سوخت

ویژگی های قرص مکمل سوخت چیست؟ قرص های مکمل چه عوارضی دارند؟ چگونه قرص مکمل با کیفیت را
karooweb
13 شهریور 1401
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader